Wolves Summit – kolejna odsłona już w marcu

Wolves Summit, najwyższej jakości międzynarodowa konferencja poświęcona innowacjom technologicznym wraca do Warszawy w dniach 24-25 marca 2020 r.

Wolves Summit to światowej sławy wydarzenie dla startupów, inwestorów, funduszy inwestycyjnych, korporacji, przedsiębiorców i MŚP zainteresowanych tworzeniem wartościowych relacji biznesowych z właściwymi przedstawicielami świata innowacji w technologii.

To wyjątkowa konferencja umożliwiająca 450 startupom, 250 inwestorom i 450 przedstawicielom korporacji spotkać się 1:1. Specjalna internetowa aplikacja matchmakingowa dostępna przed konferencją, jak i w jej trakcie, umożliwi umówienie ponad 4500 dobrze dopasowanych spotkań.

Aby pozwolić startupom ze wszystkich sektorów i na różnych etapach rozwoju na pełne wykorzystanie potencjału Wolves Summit, organizatorzy wybiorą 450 startupów technologicznych i zaproszą ich do udziału w konferencji za darmo. W trakcie Wolves Summit odbędzie się również kolejna edycja konkursu dla startupów The Great Pitch. Uczestnicy konferencji będą mieli także okazję posłuchać ekspertów. Tematyka tej edycji będzie się obracać wokół m.in. efektywnego finansowania, równości i dostępności w branży technologicznej, rozwoju technologii medycznych oraz etyki w biznesie.

Dodatkowe informacje na temat 11. edycji wydarzenia oraz możliwości uczestnictwa dostępne są na stronie internetowej poland.wolvessummit.com.

Może Ci się również spodoba