Matexi Polska startuje z projektem Grzybowska 37

Matexi Polska poinformowała o rozpoczęciu budowy projektu Grzybowska 37.

Będzie to nowoczesny budynek z segmentu premium, który zaoferuje 232 komfortowe apartamenty w sercu Warszawy. Deweloper potwierdza jednocześnie podpisanie kontraktu na generalne wykonawstwo obiektu z firmą Unibep SA. To już 4 projekt Matexi realizowany wspólnie z  tą firmą.

Grzybowska 37 to inwestycja dla wymagającego klienta, stawiającego na nowoczesność i znakomitą lokalizację w centralnej części Warszawy. Ten wysoki, nowoczesny budynek składający się z 17 kondygnacji naziemnych i 3 poziomowego parkingu podziemnego, oferuje 232 apartamenty w metrażach od 28 m2 do 134 m2. W ramach inwestycji powstaną także trzy bardzo atrakcyjne lokale usługowe.  Matexi Polska zapowiada ukończenie budowy na rok  2023.

Dzięki dogodnej lokalizacji tuż obok bramy Śródmieścia – Al. Jana Pawła II, mieszkańcy będą mieli dostęp do wszystkich udogodnień i atrakcji ścisłego centrum stolicy od strony ul. Emilii Plater. Olbrzymią zaletą projektu jest także bliskość biznesowego centrum Warszawy w okolicy rond Daszyńskiego i ONZ.

Grzybowska 37 to znakomite miejsce by cieszyć się komfortem życia w sercu miasta i być w centrum wydarzeń zarówno tych kulturalnych jak i biznesowych. Przyszli mieszkańcy będą właścicielami apartamentów w nowoczesnym budynku o eleganckiej, ponadczasowej architekturze. Grzybowska 37 to projekt renomowanej warszawskiej pracowni MKC Architektura, który uwzględnia szereg udogodnień dla przyszłych mieszkańców. W budynku znajdować się będą rożnego typu rozwiązania wspierające komfort i ekologię m.in. ładowarki do samochodów elektrycznych,  liczne miejsca postojowe dla rowerów a także paczkomat.

inf. pras.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *